lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemnik papierowy Kraft Plastic Free 500ml Ø115mm 50szt NOV
Kod: 33-657-6
4 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Papierowy pojemnik na zupę, desery bez dodatku plastiku. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Pojemnik papierowy
Pojemnik papierowy o pojemności 500 ml i średnicy 115 mm to doskonałe rozwiązanie dla gastronomii, cateringu i punktów sprzedaży żywności na wynos. Pojemnik pokryty jest dyspersją wodną,czyli naturalną żywicą, która zapewnia mu szczelność. Jest bezpieczny dla środowiska i idealny do serwowania gorących oraz zimnych dań. Nadaje się do różnych zastosowań, od zup i deserów po sałatki i inne potrawy. W jednym opakowaniu znajduje się 50 sztuk, a karton zbiorczy zawiera 15 opakowań, co razem daje 750 pojemników. Papierowe wieczka pasujące do pojemników znajdują się w zakładce akcesoria na karcie produktu.
| Materiał | Papier nieprzemakalny z powłoką dyspersyjną |
| Kolor | Brązowy, zielony, biały |
| Średnica u góry Ø | 115 mm |
| Średnica u dołu Ø | 90 mm |
| Wysokość | 78 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 15 opakowań po 50 szt. (750 misek) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 szt) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
MateriałPapier
-
PrzeznaczenieZupa
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Miska Kraft 0% Plastic 1300ml Ø185mm 50szt
Kubełek do lodów 245ml papierowy z nadrukiem 25szt
sztuka 0.31 zł brutto
Kubełek do lodów z nadrukiem 160ml Plastic Free 50szt
Sushi Box 21x16x4,5cm 40szt ABC 7521164
Karton na pizzę Mondi 50x50/5 kwadrat BBK 600szt
Karton zapiekanka 10x50 500szt
Lunch Box z zamknięciem 200x140x50 100szt 1059877
Miska okrągła Pulpa 950ml 50szt
Pojemnik papierowy biały na zupę 375ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.36 zł brutto
Karton Kebab Box biały 750ml 50szt
sztuka 0.55 zł brutto
Pudełko cukiernicze z pokrywą 310x220x80 50szt 1459001
Food Box 750ml biały Plastic Free 50szt LOV
Pudełko na frytki 100g 100szt
Noodle Box kraft/biały 450ml 50szt ABC
Kubek papierowy z nadrukiem Plastic Free 300ml 50szt Nov
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 50szt 9"
Pojemnik owalny 500ml PET 50szt 45133
sztuka 0.32 zł brutto
Kubek papierowy Plastic Free Stempelki 200ml 75szt
Torebki HDPE W5 14/4/35 1000szt
Kubek papierowy Enjoy Plastic Free ODR 250ml 50szt
Mieszadełka drewniane ODR 14cm 1000szt



























