Filtruj

Spożywcza folia PVC

Folia PVC ma bardzo wiele zastosowań. W naszym sklepie znajdziesz folię PVC która jest wykorzystywana do pakowania żywności. Oprócz klasycznej folii pvc, którą wykorzystujemy w gospodarstwach domowych, ale również folia termokurczliwa.

Folia PVC sprawdza się idealnie do pakowania żywności. Jest elastyczna i posiada właściwości oddychające. To sprawia, że produkty zapakowane w folię PVC posiadają optymalny stopień wymiany tlenu i pary wodnej. To natomiast sprawia, że produkty pakowane za pomocą folii PVC dłużej utrzymują świeżość.

5 produktów.

Nie tylko folia pvc

W naszym sklepie znajdziesz również wiele innych rzeczy niezbędnych do pakowania żywności. Przede wszystkim różnego rodzaju pojemniki. Dlatego jeżeli prowadzisz firmę, która zajmuje się produkcją lub pakowaniem żywności, to możesz kupić wszystkie niezbędne produkty z naszej oferty. Ułatwi to znacząco zaopatrywanie twojego przedsiębiorstwa.

Zarówno folia PVC, jak i inne produkty dostępne  w naszym sklepie posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, atesty i są produktami najwyższej jakości.