lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik okrągły 350ml czarny D-8115C 50szt
Kod: 60-188-1
81 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Pojemnik okrągły
Okrągły, czarny pojemnik wykonany z polipropylenu, przeznaczony do pakowania zimnych oraz gorących dań na wynos. Średnica produktu wynosi 115mm, wysokość 56mm, natomiast pojemność 350ml. Pojemnik posiada odpowiednie atesty, które potwierdzają, że może być stosowany w gastronomii. Cena dotyczy 50 sztuk pojemników.
Pojemniki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Czarny |
| Przeznaczenie | Dania gorące i zimne |
| Średnica górna | 115 mm |
| Wysokość | 56 mm |
| Pojemność | 350 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 50 szt. (500 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
KolorCzarny
-
Ilość sztuk w opakowaniu50
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik do sosów czarny 100ml BT 100szt 3455
sztuka 0.08 zł brutto
Wieczko Pacc D 127mm 50szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-820 1000ml 50szt
sztuka 0.44 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów czarny 80ml BT 100szt 3451
sztuka 0.07 zł brutto
Pojemnik okrągły TUS200C 100szt
sztuka 0.12 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8116C 400ml 50szt
sztuka 0.21 zł brutto
Pojemnik prostokątny KP-823 2000ml 50szt
sztuka 0.76 zł brutto
Pojemnik okrągły 5H 500ml 400szt
sztuka 0.29 zł brutto
REUSE Pojemnik PG55 bezbarwny okrągły gruby z plombą 500ml 400szt
sztuka 0.53 zł brutto
REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 340/460ml 50szt
sztuka 0.35 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów 80ml BT 100szt 3450
sztuka 0.07 zł brutto
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 750ml 25szt
sztuka 0.41 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-822 1500ml 50szt
sztuka 0.67 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-803 200ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Pojemnik W1/110C bezbarwny okrągły 150 ml Anis 50szt
sztuka 0.10 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7100C 100ml 100szt
sztuka 0.09 zł brutto
Pojemnik do zgrzewu II-dzielny Colt D9530RC 80szt
sztuka 0.49 zł brutto
REUSE Wieczko P7100C do pojemników 7050C-7100C 100szt
Rękawice nitrylowe L bezpudrowe niebieskie 100 szt
REUSE Nóż biały 100szt
REUSE Łyżka WPC 100szt
Reklamówka na rolce 480szt
Zmywak do teflonu 1 szt


























