REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 460/560ml 50szt
sztuka 0.38 zł brutto
Kod: 34-098
43 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki na zupę z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 50 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Bezbarwny, sztaplowany pojemnik, wykonany z polipropylenu. Świetnie nadaje się do podawania gorących oraz zimnych dań na wynos. Średnica górna wynosi 127mm, wysokość 86mm, natomiast pojemność 570ml. Miska jest przyjazna do stosowania dzięki wygodnym uchwytom. Posiada atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. W cenę wliczone jest 50 sztuk pojemników bez wieczek. Wieczka do tych pojemników znajdują się w zakładce "Akcesoria" na karcie produktu.
Pojemniki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Średnica górna | 127 mm |
| Wysokość | 86 mm |
| Pojemność znamieniowa/do rantu | 570/680 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 8 opakowań po 50 szt. (400 misek) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.38 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.29 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.30 zł brutto
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.07 zł brutto
sztuka 0.38 zł brutto
sztuka 0.14 zł brutto
sztuka 0.23 zł brutto
sztuka 0.44 zł brutto
sztuka 0.34 zł brutto
sztuka 0.66 zł brutto
sztuka 0.08 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 38,95 zł


check_circle
check_circle
