lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Kod: 51-514-23
34 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Torby papierowe z uchem płaskim. Cena brutto za 250 szt.
Opis
Torby papierowe z płaskim uchem
Torba papierowa z uchem, o wymiarach 26x17x26 cm. Produkt wykonany jest z ekologicznego materiału jakim jest papier, dzięki czemu może zostać poddany recyklingowi. Torby papierowe idealnie sprawdzają się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych na wynos. Cena dotyczy 250 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się jedno opakowanie.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Szerokość | 26 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Liczba sztuk w jednym opakowaniu | 250 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 1 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (250 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/340 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 500/180/390 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Torby papierowe białe z uchem 32x16x34 200szt
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
Torby papierowe białe 270x150x90 1000szt TB-2
Torby papierowe z uchem 26x14x30 300szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 350/180/440 1szt
Torby papierowe szare 240x130x70 1000szt T-250
Torby papierowe szare 1kg nr5 10kg
Pudełko Hamburger "Pure" 7x12,5x12,5cm 50szt 86633
Torebki LDPE 40x70 25my 100szt
Wykałaczki beczka 140 szt
REUSE Wieczko PRE125CV8C do pojemnika PRE125 50szt
Glass Shine szyby i lustra 1L
VOIGT GASTRO-SPRINT H-652 0,6L
Kubek papierowy Enjoy 200/250ml 80mm 8oz 50szt
sztuka 0.21 zł brutto
Wieczko do pojemników do sosów pulpa 100szt 3459

























