lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Kod: 51-517
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za opakowanie (50 toreb)
Opis
Torby papierowe PAPSTAR z płaskim uchem
Brązowa torba PAPSTAR z płaskim uchem, wykonana z ekologicznego materiału jakim jest papier. Wysokość torby wynosi 22 cm, szerokość 18 cm, natomiast głębokość 10 cm. Torba jest bardzo trwała oraz wytrzymała na 70 gr./m2. Produkt można poddawać recyklingowi. Torby świetnie sprawdzają się w cateringu oraz innych dziedzinach, w których towary pakowane są na wynos. Cena zawiera 50 sztuk toreb zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się 8 opakowań.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Uchwyt | Płaski |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Wytrzymałość materiału | 70 gr./m² |
| Ilość sztuk | 50 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 8 |
| Minimum logistyczne | 50 szt |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torby papierowe białe 390x200x90 500szt TB-3
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torby papierowe szare 270x120x50 1000szt TS-1
Torby papierowe z uchem 25x17x25 250szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/445 10szt
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe szare 5kg nr9 10kg
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Cleaning Milk mleczko do czyszczenia 500ml
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Rolka termiczna 28mm/30m 10szt
Rękawice uniwersalne czarne L 100 szt
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Papier toaletowy Almusso Camilla 9szt
Pojemnik zamykany K37PETC 50szt
sztuka 0.85 zł brutto
Ręczniki ZZ zielone 200szt



























