lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/340 1szt
Kod: 51-504
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Ekologiczna torba z uchwytem o wymiarach 305x170x340 mm oraz wytrzymałości 90 gr./m2. Produkt wykonany w całości z ekologicznego materiału, jakim jest papier. Idealnie sprawdza się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych. Cena dotyczy jednej sztuki. W kartonie zbiorczym mieści się 100 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy prążkowany |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 340 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
VOIGT GRILLPOL VC-243 1L
REUSE Pojemnik do zgrzewu 650ml W1/601D 640szt
sztuka 0.29 zł brutto
Pojemnik do zgrzewu niedzielony z trzciny cukrowej 50szt
Pojemnik aluminiowy III-dzielny 227x181x30 100szt
REUSE Pojemnik do zgrzewu II-dzielny MAPCORCT Colt 227/178/40DC 80szt
sztuka 0.37 zł brutto
Meglio odtłuszczacz uniwersalny 750ml
Plaster samoprzylepny niebieski 5mx2,5cm 2szt 99052
Toilet Cleaner Żel do toalet myjąco-odkamieniający 750ml
Kubek papierowy z nadrukiem Plastic Free 250ml 50szt Nov
Zmywak Profilowany Perfecto 5szt 459030
REUSE Pojemnik do zgrzewu II-dzielny Colt D9530C 40szt
sztuka 0.62 zł brutto
Kubek papierowy Enjoy Plastic Free ODR 250ml 50szt
Menubox niedzielony z trzciny cukrowej 8" 50szt NOV
Miseczka wysoka na zupę z trzciny cukrowej 350ml 50szt
Kala Power Shot Citrus Flower 600ml
Reklamówki HDPE 30x55 GIGA 51µm 100szt
REUSE Pojemnik do zgrzewu niedzielony 1400ml W1/621D 320szt
sztuka 0.61 zł brutto
Chusteczki kosmetyczne kartonik 100szt
Serwetki dwuwarstwowe 33x33 białe 250 szt
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8113C 250ml 50szt
sztuka 0.20 zł brutto
Ściereczki na rolce Perfecto soft 25x40 a'50
Rękawice winylowe M niebieskie pudrowane 100szt
Pojemnik na tort K-213 1 komplet

























