lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Flaczarka 350ml do zgrzewu D-5350RC 50szt
Kod: 60-272
36 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 50 sztuk.
Opis
Flaczarka do zgrzewu D-5350RC
Mała flaczarka o pojemności 350ml, przeznaczona do wydawania gorących oraz zimnych dań na wynos. Górna średnica produktu wynosi 164mm, natomiast zewnętrzna wysokość 41mm. Miseczki posiadają atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. W cenę wliczono 50 sztuk flaczarek, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się 12 opakowań, po 50 sztuk w każdym.
Pojemniki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Czarny |
| Górna średnica pojemnika | 164 mm |
| Zewnętrzna wysokość pojemnika | 41 mm |
| Wewnętrzna wysokość pojemnika | 36 mm |
| Pojemność pojemnika | 350 ml |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 12 opakowań po 50 szt. (600 flaczarek) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajFlaczarki
-
TypDo zgrzewu
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
PrzeznaczenieZupa
-
KolorBiały
-
Ilość sztuk w opakowaniu50
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Pojemnik do zgrzewu bezbarwny żebrowany W1/623R 2300ml 320szt
sztuka 0.73 zł brutto
REUSE Pojemnik do zgrzewu 600ml MAP/178/113/50DC 80szt
sztuka 0.34 zł brutto
REUSE Pojemnik do zgrzewu II-dzielny MAPCORCT Colt 227/178/40DC 80szt
sztuka 0.37 zł brutto
Przykrywka do pojemnika do zgrzewu P9400C 40szt
Pojemnik do zgrzewu bezbarwny gładki W1/604 1400ml 40szt
sztuka 0.39 zł brutto
Przykrywka do flaczarki do zgrzewu 500ml COVB500 100szt
REUSE Pojemnik do zgrzewu 650ml W1/601D 640szt
sztuka 0.29 zł brutto
REUSE Pojemnik do zgrzewu II-dzielny 550ml MAP/2C/178/113/50DC 80szt
sztuka 0.34 zł brutto
Pojemnik do zgrzewu bezbarwny żebrowany W1/603R 1000ml 640szt
sztuka 0.37 zł brutto
Folia do zgrzewu Linpac Peel 185x250 B52
Pojemnik do zgrzewu bezbarwny żebrowany W1/621R 1400ml 320szt
sztuka 0.50 zł brutto
Pokrywka PP Airpac 115mm 25szt
Folia do zgrzewu Perfecto Peel 185x250 52my 1szt
REUSE Pojemnik do zgrzewu II-dzielny D-9510C 40szt
sztuka 0.60 zł brutto
REUSE Pojemnik do zgrzewu II-dzielny 600ml MAP/2C/178/113/60DC 80szt
sztuka 0.37 zł brutto
Folia do zgrzewu 185mmx200m 1,7kg
Widelec transparentny EXP 50szt
Ręczniki ZZ szare 200szt
VOIGT PIKASAT VC-120 1L
Oven Cleaner piekarniki, kuchenki, grille 1L
REUSE Pojemnik prostokątny KP-803 200ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Pojemniki 1/2 obiadu Coveris 125szt
sztuka 0.43 zł brutto
REUSE Pojemnik do zgrzewu III-dzielny T-3/50 227x178x50 50szt
sztuka 0.36 zł brutto
Noże z drewna KR 16,5 cm 100 szt



























