lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik na sos czarny D-7050C 50ml 100szt
Kod: 60-177-1
11 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 sztuk.
Opis
Pojemniki na sos D-7050C
Pojemnik na sos, wykonany z polipropylenu. Średnica górna wynosi 70mm, wysokość zewnętrzna 22mm, natomiast pojemność 50ml. Świetnie nadaje się do pizzerii, barów, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych sprzedających posiłki na wynos. Nasze produkty posiadają atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu pojemniki mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Cena dotyczy jednego opakowania w którym znajduje się 100 sztuk pojemników. W kartonie zbiorczym mieści się 10 opakowań. Wieczko do tego pojemnika znajduje się w zakładce akcesoria na karcie produktu.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Czarny |
| Średnica górna | 70 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 22 mm |
| Pojemność | 50 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 100 szt. (1000 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
PrzeznaczenieSosy
-
KolorCzarny
-
Ilość sztuk w opakowaniu100
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik na sos 7050C 50ml 100szt
sztuka 0.07 zł brutto
Dekiel Pet do miski okrągłej Pulpa 710-1200ml 125szt
Pojemnik papierowy kraft na zupę 470ml Ø97mm 25szt KR
sztuka 0.66 zł brutto
Pojemnik na deser z insertem 400+80ml 50szt 7940C+7999C+P7900C
sztuka 0.81 zł brutto
Pojemnik papierowy kraft na zupę 375ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.43 zł brutto
Pojemnik okrągły 8000C 250ml 50szt
sztuka 0.11 zł brutto
Miska Kraft 1000ml Ø150mm 50szt ODR
sztuka 0.38 zł brutto
Pojemnik SLV370FB z widelcem 370ml 400szt
sztuka 0.70 zł brutto
Pojemnik owalny 500ml PET 50szt 45133
sztuka 0.32 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów 80ml BT 100szt 3450
sztuka 0.08 zł brutto
Pojemnik DIP 30ml 100 szt
sztuka 0.06 zł brutto
Pojemnik papierowy kraft na zupę 750ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.50 zł brutto
Pudełko na zapiekankę 38x11x5 100szt
Pojemnik papierowy Kraft Plastic Free 500ml Ø115mm 50szt NOV
REUSE Pojemnik okrągły 350ml czarny D-8115C 50szt
sztuka 0.23 zł brutto
REUSE Wieczko W2/017C do pojemników 250-500ml 50szt
Glass Shine szyby i lustra 1L
Worki 35l niebieskie SIP 15 szt
Worki 120l LD czarne SIP 10 szt
Torebka mała Hamburger 12,5x15 200szt
REUSE Widelec Biały 100szt
REUSE Pojemnik na sos 7100C 100ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto


























