lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik na sos czarny D-7080C 80ml 100szt
Kod: 60-178-4
63 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 sztuk.
Opis
Pojemnik D-7080C
Czarny pojemnik o pojemności 80ml, wysokości zewnętrznej 40mm oraz średnicy górnej 70mm. Wykonany z polipropylenu, który jest bardzo trwały oraz może być stosowany w mikrofalówce. Nasze produkty posiadają atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu pojemnik może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Cena dotyczy 100 sztuk produktów.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Czarny |
| Średnica górna | 70 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 40 mm |
| Pojemność | 80 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 100 szt. (1000 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
PrzeznaczenieSosy
-
KolorCzarny
-
Ilość sztuk w opakowaniu100
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Kurczak box mały 160x100x60 250szt
Pojemnik papierowy kraft na zupę 500ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.50 zł brutto
Pucharek zamykany SLR 250ml 60szt
sztuka 0.25 zł brutto
Pucharek bezbarwny 180ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Pojemnik sałatkowy SAL 15/600DC 600ml 50szt
sztuka 0.38 zł brutto
Lunch box 140x100x50 750ml 50szt 1059809
Pojemnik z łyżeczką SLR250CB 300szt
sztuka 0.67 zł brutto
Wieczko W2/015PETC do pojemnika grubego 450ml 50szt
Miska Kraft 0% Plastic 500ml Ø150mm 50szt
Wieczko do pucharka 800ml 50szt 452400100
Dekiel PP do pojemnika na zupę Ø115mm 50szt ODR
Pucharek na sałatki K451/940C 940ml 50szt
sztuka 0.49 zł brutto
Pucharek deserowy KR 230ml 25szt 268019
sztuka 0.63 zł brutto
Pojemnik papierowy kraft na zupę 770ml Ø117mm 25szt KR
sztuka 1.02 zł brutto
Pucharek prostokątny zamykany 750ml 50szt 45148
sztuka 0.57 zł brutto
Wieczko 75mm do pojemnika 100ml do sosów pulpa 100szt
REUSE Pojemnik do sosów czarny 50ml BT 100szt 3453
sztuka 0.07 zł brutto
REUSE Pojemnik prostokątny KP-818 750ml 50szt
sztuka 0.44 zł brutto
Serwetki ząbkowane 15x15 czerwone 200 szt
Reklamówka BIS HDPE R5 28/7/50 200szt
Torebki HDPE W7 18/4/35 1000szt
Rękawice nitrylowe S bezpudrowe czarne 100 szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Reklamówka HDPE R6 30/16/53 100szt EKS


























