REUSE Pojemnik do zgrzewu niedzielony 1000ml W1/620D 40szt
sztuka 0.47 zł brutto
Kod: 34-714
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 1 szt
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Uniwersalna, wysokiej jakości folia do zgrzewu wykonana z tworzywa PET/PPC o bezbarwnej strukturze. Doskonale współpracuje ze wszystkimi zgrzewarkami. Folia pasuje do pojemników okrągłych, prostokątnych i nieregularnych. Świetnie dopasowuje się do każdego rodzaju pojemnika.
Folia do zgrzewu o szerokości 18,5 cm i długości 200 m zapewnia długie użytkowanie. Jest bardzo wydajna i wygodna w użyciu. Folia zabezpiecza pojemniki przed przeciekaniem i ułatwia transport. Dodatkowo dba o zachowanie odpowiedniej temperatury potraw. Dzięki zastosowaniu przezroczystej folii dania prezentują się apetycznie i ułatwiają wgląd na zawartość bez konieczności otwierania.
| Materiał | Poli(tereftalan etylenu) + Polipropylen (PET/PPC) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Przeznaczenie | Pojemniki do zgrzewu |
| Szerokość | 185 mm |
| Długość szpuli | 200 m |
| Grubość | 40 my |
| Waga | 1,70 kg |
| Peel (łatwe odrywanie) | Nie |
| Antyfog (skraplanie pary) | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Minimum logistyczne | 1 szt |
sztuka 0.47 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.65 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.29 zł brutto
sztuka 0.38 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.74 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.40 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.43 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.23 zł brutto
sztuka 0.39 zł brutto
sztuka 0.36 zł brutto
sztuka 0.54 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.21 zł brutto

check_circle
check_circle
