lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058
Menu
⇧

Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Kod: 51-503-1
Dostępność:
Produkt chwilowo niedostępny
Informacje:
Brązowe torby papierowe. Cena brutto za 1 szt.
0,74 zł
z Vat
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy prążkowany |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 240 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Wysokość | 320 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 250 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Poprzedni
Następny
Produkt nie posiada jeszcze opinii.
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia została dodana i będzie widoczna po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoja opinia nie może zostać wysłana
27,20 zł z Vat
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
99,49 zł z Vat
Torby papierowe białe z uchem 32x16x34 200szt
120,00 zł z Vat
Torby papierowe szare 1kg nr5 10kg
73,80 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
32,20 zł z Vat
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/410 1szt
0,90 zł z Vat
Torba papierowa brązowa prążkowana 500/180/390 1szt
1,69 zł z Vat
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
100,55 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
104,21 zł z Vat
Torba papierowa zielona jasna 400/180/390 1szt
1,55 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
104,00 zł z Vat
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
73,80 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
115,30 zł z Vat
Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
1,05 zł z Vat
Torby papierowe szare 2kg nr7 10kg
73,80 zł z Vat
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
0,85 zł z Vat
Poprzedni
Następny
Ręcznik 2050 celuloza biały dwuwarstwowy 50m 1szt
3,70 zł z Vat
Serwetki dwuwarstwowe żółte 33x33 250 szt
18,30 zł z Vat
Pudełko czarne na pączki 310x220x80 1szt
1,53 zł z Vat
Serwetki dwuwarstwowe szampan 33x33 250 szt
18,30 zł z Vat
Reklamówka na rolce 480szt
14,50 zł z Vat
REUSE Kieliszek okazjonalny 40ml 50szt 45691
6,40 zł z Vat
sztuka 0.13 zł brutto
Świeczka grająco-tańcząca 1szt
10,50 zł z Vat
Torebki HDPE W3 14/4/26 1000szt
12,00 zł z Vat
Poprzedni
Następny

























