lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Kod: 51-514-8
2 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Torby papierowe z uchem płaskim. Cena brutto za 250 szt.
Opis
Torby papierowe
Brązowa torba z płaskim uchem, wykonana z ekologicznego materiału jakim jest papier. Wysokość torby wynosi 28,5 cm, szerokość 22 cm, natomiast głębokość 10 cm. Torba jest bardzo trwała oraz wytrzymała. Produkt można poddawać recyklingowi. Torby świetnie sprawdzają się w cateringu oraz innych dziedzinach, w których towary pakowane są na wynos. Cena zawiera 250 sztuk toreb zapakowanych do jednego kartonu.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Uchwyt | Płaski |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 250 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 1 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (250 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torba papierowa brązowa prążkowana 500/180/390 1szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torby papierowe z uchem 26x14x30 300szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/340 1szt
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torba papierowa gładka 32x22x25 200szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/340 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Folia aluminiowa 0,8kg 29cm 1szt 259016
Folia pęcherzykowa 0,5/100m
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Kubek papierowy biały Plastic Free 300ml 50szt ODR
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Rolka termiczna 57mm/25m 10szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384























