lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 25x17x25 250szt
Kod: 51-514-6
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe z uchem płaskim. Cena brutto za 250 szt.
Opis
Torby papierowe z płaskim uchem
Torba papierowa z uchem, o wymiarach 25x17x25 cm. Produkt wykonany jest z ekologicznego materiału jakim jest papier, dzięki czemu może zostać poddany recyklingowi. Torby papierowe idealnie sprawdzają się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych na wynos. Cena dotyczy 250 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się jedno opakowanie.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Liczba sztuk w jednym opakowaniu | 250 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 1 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (250 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torby papierowe szare 1kg nr5 10kg
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Torby papierowe z uchem 27x32x16 50szt 45385
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/410 1szt
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Torby papierowe brązowe z uchem 32x16x34 200szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torby papierowe białe z uchem 27x32x17 50szt 86450
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torby papierowe szare 270x120x50 1000szt TS-1
Pucharek zamykany K-RO 600ml 50szt 45141
sztuka 0.52 zł brutto
Widelczyki do frytek z drewna KR 7,3 cm 500 szt
Patera aluminiowa duża 10 szt
FCS16 Pojemnik styropianowy 460ml 25szt
Rolka termiczna 57mm/standard 10szt
Papier do pieczenia 38cmx8m 1szt
























