lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058
Menu
⇧

Torba papierowa brązowa prążkowana 500/180/390 1szt
Kod: 51-513-1
Dostępność:
Produkt chwilowo niedostępny
Informacje:
Torby papierowe z uchem skrętnym. Cena brutto za 1szt.
1,69 zł
z Vat
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Brązowa, prążkowana torba papierowa ze skrętnym uchem. Jej szerokość wynosi 500 mm, głębokość 180 mm, natomiast wysokość 390 mm. Wytrzymałość materiału wynosi 90 gr./m2. Torba przeznaczona jest do pakowania różnego rodzaju produktów. Cena dotyczy jednej sztuki. W kartonie zbiorczym mieści się 100 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy prążkowany |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Wysokość | 390 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Poprzedni
Następny
Produkt nie posiada jeszcze opinii.
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia została dodana i będzie widoczna po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoja opinia nie może zostać wysłana
34,35 zł z Vat
Torby papierowe białe 270x150x90 1000szt TB-2
75,90 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 25x17x25 250szt
111,00 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
152,70 zł z Vat
Torby papierowe białe z uchem 27x32x17 50szt 86450
52,00 zł z Vat
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
0,76 zł z Vat
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
38,11 zł z Vat
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
1,18 zł z Vat
Torby papierowe szare 5kg nr9 10kg
90,65 zł z Vat
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
79,56 zł z Vat
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
93,20 zł z Vat
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
34,60 zł z Vat
Torby papierowe szare 0,25kg nr2 10kg
90,65 zł z Vat
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
54,26 zł z Vat
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
100,55 zł z Vat
Torba papierowa brązowa prążkowana 180/80/225 1szt
0,65 zł z Vat
Poprzedni
Następny
Torba eko 14L Listki 1szt
2,45 zł z Vat
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
1,18 zł z Vat
Czyściwo białe SP-10 makulatura 2szt
42,00 zł z Vat
REUSE Łyżeczka do herbaty 100szt 45019
4,19 zł z Vat
Serwetki trójwarstwowe szare 33x33 20 szt
1,46 zł z Vat
Patyczki bambusowe 40cm 100szt
5,60 zł z Vat
Torba eko Amsterdam 1szt
3,95 zł z Vat
Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
104,00 zł z Vat
Poprzedni
Następny
























