lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe z uchem 22x11x31 250szt
Kod: 51-514-5
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe z uchem płaskim. Cena brutto za 250 szt.
Opis
Torby papierowe z płaskim uchem
Torba papierowa z uchem, o wymiarach 22x11x31 cm. Produkt wykonany jest z ekologicznego materiału jakim jest papier, dzięki czemu może zostać poddany recyklingowi. Torby papierowe idealnie sprawdzają się w cateringu, do pakowania pojemników obiadowych na wynos. Cena dotyczy 300 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się jedno opakowanie.
| Materiał | Papier pakowy |
| Kolor | Brązowy |
| Ucho | Płaskie |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 250 szt. |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 1 |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (250 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa prążkowana 400/180/390 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 500/180/390 1szt
Torby papierowe z uchem 26x14x30 300szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe szare 1kg nr5 10kg
Torby papierowe białe 390x200x90 500szt TB-3
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torby papierowe szare 390x200x90 500szt
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 180/80/225 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Reklamówka na rolce 100szt
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Taśma klejąca 48x50m bianco Smart Solvent 1szt
REUSE Przykrywka prostokątna KP-821 50szt
Wykałaczki zapas 100 szt.
Kubek papierowy biały Plastic Free 250ml 100szt ODR
Worki 120l LD czarne SIP 10 szt
Pucharek zamykany 1000ml 50szt 45143
sztuka 0.64 zł brutto
























