lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe białe 270x150x90 1000szt TB-2
Kod: 51-602
Produkt chwilowo niedostępny
Torebki papierowe. Cena brutto za 1000 szt.
Opis
Torby papierowe standardowe do piekarni i cukierni
Biała torebka papierowa, przeznaczona do pakowania produktów sprzedawanych w piekarniach oraz cukierniach. Długość opakowania wynosi 270 mm, szerokość 150 mm, natomiast fałda ma wymiar 90 mm. Torebka ma pojemność 1 kg. Cena dotyczy 1000 sztuk produktu. Torebki są całkowicie ekologiczne, mogą zostać poddane recyklingowi.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Biały |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Fałda | 90 mm |
| Wytrzymałość materiału | 35 g/m2 |
| Pojemność | 2 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1000 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (1000 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa biała gładka 305/170/340 1szt
Torba papierowa gładka 32x22x25 200szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torby papierowe szare 5kg nr9 10kg
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe brązowe z uchem 32x16x34 200szt
Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Rolka termiczna 57mm/25m 10szt
Serwetki gastronomiczne A 15x15 białe 500szt
Pojemnik trójdzielny biały Linpac 125szt HP4/3
sztuka 0.33 zł brutto
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Karton zapiekanka 10x25 500szt
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Kubek papierowy z nadrukiem 180ml 100szt
sztuka 0.15 zł brutto

























