lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torby papierowe Bułka Tarta 10kg
Kod: 51-008
40 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Torby papierowe na bułkę tartą. Torby z atestem. Cena brutto za 10 kg.
Opis
Torby papierowe na bułkę tartą
Biała torebka papierowa, przeznaczona do pakowania wszelkiego rodzaju artykułów sypkich (bułki tartej). Długość opakowania wynosi 193 mm, szerokość 158 mm, natomiast dno ma wymiar 63 mm. Torebka ma pojemność 500 g. Cena dotyczy 10 kg produktu. Torebki dopuszczone są do kontaktu z żywnością.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Biały + nadruk |
| Długość | 193 mm |
| Szerokość | 158 mm |
| Dno | 63 mm |
| Pojemność | 500 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 10 kg |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (10 kg toreb) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe białe 270x110x60 1000szt TB-1T
Torby papierowe szare 0,25kg nr2 10kg
Torby papierowe szare 270x120x50 1000szt TS-1
Torby papierowe z uchem 25x32x22 50szt 45384
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Torba papierowa biała gładka 305/170/340 1szt
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
Torba papierowa brązowa gładka 500/180/390 1szt
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torby papierowe białe 390x200x90 500szt TB-3
Torby papierowe szare 240x130x70 1000szt T-250
Torby papierowe z uchem 25x17x25 250szt
Torby papierowe szare 370x150x60 1000szt
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
Torba papierowa brązowa prążkowana 350/180/440 1szt
REUSE Pojemnik prostokątny W1/059C 1000ml 50szt
sztuka 0.43 zł brutto
Rękawice nitrylowe L bezpudrowe niebieskie 100 szt
Pojemnik okrągły bezbarwny W1/018 500ml 50szt
sztuka 0.21 zł brutto
Rękawiczki foliowe Uniwersalne bez zawieszki 100szt
Folia aluminiowa 0,8kg 29cm 1szt 259016
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 19,26 zł
Rękawice nitrylowe M bezpudrowe niebieskie 100szt
REUSE Wieczko W2/017C do pojemników 250-500ml 50szt
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8113C 250ml 50szt
sztuka 0.20 zł brutto


























