lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa zielona jasna 400/180/390 1szt
Kod: 51-513-3
552 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Cena brutto za 1 szt
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Torba papierowa ze skrętnym uchem. Na zewnątrz zielona, wewnątrz kolor biały. Jej szerokość wynosi 400 mm, głębokość 180 mm, natomiast wysokość 390 mm. Torba przeznaczona jest do pakowania różnego rodzaju produktów na wynos. Świetnie nadaje się do cateringu. Cena dotyczy jednej sztuki. W kartonie zbiorczym mieści się 100 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Zielony + biały |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze białym |
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Wysokość | 390 mm |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe szare 5kg nr9 10kg
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/340 1szt
Torby papierowe z uchem 25x26x17 50szt 86447
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torby papierowe szare 370x180x80 1000szt TS-8
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
Torby papierowe szare 370x150x60 1000szt
Torby papierowe szare 390x200x90 500szt
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Torby papierowe białe z uchem 32x16x34 200szt
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Rolka cenowa R1 zielona z nadrukiem 1szt
Torba eko 14L Listki 1szt
Folia aluminiowa 20m 1szt
Pojemnik ALI26C 50szt
sztuka 0.51 zł brutto
Torebki HDPE W3 14/4/26 1000szt
Tacka tekturowa płaska 13x20 250szt
Reklamówki LDPE 39x45 Biedronki 10szt
Pojemnik zamykany 2080PETC 45162 50szt
sztuka 1.12 zł brutto

























