lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa brązowa gładka 300/170/410 1szt
Kod: 51-506-1
Produkt chwilowo niedostępny
Torby papierowe. Cena brutto za 1 szt.
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Torba brązowa, gładka przeznaczona do pakowania towaru na wynos, w tym również idealnie sprawdza się w cateringu. Produkt jest ekologiczny, można go poddać recyklingowi. Uchwyt wykonany jest z wytrzymałego, papierowego sznurka w kolorze torby. Szerokość produktu wynosi 300 mm, głębokość 170 mm, natomiast wysokość 410 mm. Wytrzymałość materiału wynosi 90 gr./m2. Cena dotyczy jednej torby. W opakowaniu zbiorczym mieści się 100 sztuk.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy gładki |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 300 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 410 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa prążkowana 350/180/440 1szt
Torby papierowe z uchem 22x18x10 50szt 86443
Torby papierowe białe 370x150x65 1000szt T-592B
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe z uchem 27x32x16 50szt 45385
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
Torba papierowa brązowa gładka 305/170/425 1szt
Torba papierowa biała gładka 305/170/425 1szt
Torby papierowe z uchem 22x10x28,5 250szt
Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torba papierowa brązowa prążkowana 305/170/425 1szt
Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
Pojemnik niedzielony biały Linpac 125szt HP4
sztuka 0.33 zł brutto
Lunch box 140x100x50 750ml 50szt 1059809
Kubek papierowy biały 200/250ml 80mm 8oz ODR 50szt
sztuka 0.20 zł brutto
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Noodle Box kraft/biały 700ml 50szt ABC
Burger Box L 11,5x11,5x7,5 100szt
Łyżka transparentna EXP 50szt
Torby papierowe z uchem 26x17x26 250szt
























