lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemnik aluminiowy II-dzielny 225x174x31 100szt
Kod: 60-513
4 sztuk w magazynie
Pojemnik obiadowy aluminiowy. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Pojemnik obiadowy aluminiowy
Pojemnik obiadowy wykonany z aluminium, posiadający atesty stosowane w gastronomii. Materiał, z którego jest wykonany pozwala na dłuższe utrzymanie ciepła wewnątrz opakowania, dzięki czemu posiłki nie tracą swych walorów smakowych. Długość lunchboxa dwukomorowego, wynosi 225 mm, natomiast szerokość 174 mm. Pojemnik w połączeniu z przykrywką nadaje się zarówno dla lokali gastronomicznych, serwujących dania na wynos, jak również dla cateringów, dowożących jedzenie do klienta. Cena zawiera 100 sztuk. Pojemnik sprzedawany jest bez pokrywki. Pasujące wieczko znajduje się w zakładce "Akcesoria" na karcie produktu.
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Długość | 225 mm |
| Szerokość | 174 mm |
| Wysokość | 31 mm |
| Max. temp. | 350 st. C |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 5 opakowań po 100 szt. (500 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Dwukomorowy pojemnik aluminiowy doskonale nadaje się do odgrzewania produktu bezpośrednio w piekarniku. Aluminium jest bezpieczne w kontakcie z żywnością, a także z wysoką i niską temperaturą. Wysoka wytrzymałość foremki aluminiowej pozwala na zjedzenie posiłku prosto z pojemnika.
Specyfikacja produktu
-
MateriałAluminium
-
PrzeznaczenieObiadowe
-
PodzielnośćDwudzielne
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)

























