lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Kod: 51-509-1
1017 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Torby papierowe z uchem skrętnym. Cena brutto za 1szt.
Opis
Torba papierowa z uchem skrętnym
Biała torba papierowa ze skrętnym uchem. Jej szerokość wynosi 180 mm, głębokość 80 mm, natomiast wysokość 225 mm. Wytrzymałość materiału wynosi 100 gr./m2. Torba przeznaczona jest do pakowania różnego rodzaju produktów. Świetnie nadaje się do pakowania małych rzeczy, takich jak: biżuteria, bielizna, leki i inne. Cena dotyczy jednej sztuki. W kartonie zbiorczym mieści się 250 toreb.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Biały |
| Uchwyt | Skrętny z wytrzymałego papierowego sznurka w kolorze torby |
| Szerokość | 180 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Wysokość | 225 mm |
| Wytrzymałość materiału | 100 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 250 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Torby papierowe z uchem 32x22x25 250szt
Torby papierowe szare 370x150x90 1000szt T-592
Torby papierowe białe 390x200x90 500szt TB-3
Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449
Torby papierowe szare 1kg nr5 10kg
Torby papierowe szare 250x100x70 1000szt
Torby papierowe białe z uchem 25x26x17 50szt 86448
Torby papierowe szare 270x150x90 1000szt T-67S BN
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Torby papierowe z uchem 32x26x14 250szt 45607
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Torby papierowe szare 5kg nr9 10kg
Torby papierowe szare 240x130x70 1000szt T-250
Torby papierowe szare 150x100x50 1000szt TS-10
Łyżki z drewna KR 16,5 cm 100 szt
Kubek 200ml brązowo-biały poziomy ryflowany 100szt
sztuka 0.12 zł brutto
Uchwyt na 2 kubki 10szt
Talerz PP 21cm 100szt
Serwetki trójwarstwowe zielone 33x33 20 szt
Pojemnik ALI26C 50szt
sztuka 0.51 zł brutto
Świeczka cyferka nr 8
Tacka tekturowa 14x25 100szt

























