lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik prostokątny KP-805 250ml 100szt
Kod: 60-103-1
530 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Pojemnik prostokątny
Prostokątny pojemnik wykonany z bezbarwnego polipropylenu. Górne wymiary wynoszą 108x80x51mm, natomiast pojemność całkowita to 250ml. Pojemnik świetnie nadaje się do przechowywania, jak również podgrzewania i mrożenia żywności. Posiada atesty gastronomiczne, które potwierdzają, że jest on bezpieczny i może mieć bezpośredni kontakt z pożywieniem. Cena dotyczy jednego opakowania, w którym znajduje się 100 sztuk pojemników. W kartonie zbiorczym znajduje się 10 opakowań.
Pojemniki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Długość górna | 108 mm |
| Szerokość górna | 80 mm |
| Szerokość dolna | 59 mm |
| Wysokość wewnętrzna | 51 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 55 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 100 szt. (1000 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
KolorTransparentny
-
Ilość sztuk w opakowaniu100
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik okrągły PRE125 500ml 50szt
sztuka 0.41 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos 7080C 80ml 100szt
sztuka 0.09 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów 100ml BT 100szt 3454
sztuka 0.09 zł brutto
REUSE Przykrywka W2/001C do pojemnika W1/059C 1000ml 50szt
REUSE Wieczko PG7 do pojemnika PG55 400szt
sztuka 0.30 zł brutto
REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 460/560ml 50szt
sztuka 0.41 zł brutto
REUSE Wieczko P7100C do pojemników 7050C-7100C 100szt
Pojemnik W1/110C bezbarwny okrągły 150 ml Anis 50szt
sztuka 0.10 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7100C 100ml 100szt
sztuka 0.09 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów 30ml BT 100szt 3457
sztuka 0.07 zł brutto
Pojemnik prostokątny KP-823 2000ml 50szt
sztuka 0.76 zł brutto
Pojemnik trójdzielny do dań gorących COOK1250N3C 40szt
sztuka 0.77 zł brutto
Przykrywka trójdzielna COVCOOK1250TP3C 20szt
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8118C 500ml 50szt
sztuka 0.23 zł brutto
REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 570/680ml 50szt
sztuka 0.42 zł brutto
REUSE Pojemnik do sosów 50ml BT 100szt 3452
sztuka 0.07 zł brutto
Folia spożywcza 45cmx200m 1szt
VOIGT NANO SAN VC-112 1L
Rękawice DRAGOS "10" 12 par
GD Mleczko Dix 500ml
REUSE Pojemnik na sos K-705 50ml 100szt
sztuka 0.06 zł brutto
Reklamówki HDPE 25x45 Mega Mocne 30µm 100szt
Talerz z trzciny cukrowej owalny 26x19 cm 50 szt 10"
Pojemnik zamykany K-442(A-2092) 10szt
sztuka 2.30 zł brutto


























