lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058REUSE Pojemnik okrągły 450ml czarny D-8117C 50szt
Kod: 60-189
5 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemniki plastikowe z możliwością wielokrotnego wykorzystania. Cena brutto za 50 sztuk.
Opis
Pojemnik okrągły
Okrągły, czarny pojemnik wykonany z polipropylenu, przeznaczony do pakowania zimnych oraz gorących dań na wynos. Średnica produktu wynosi 115mm, wysokość 72mm, natomiast pojemność 450ml. Pojemnik posiada odpowiednie atesty, które potwierdzają, że może być stosowany w gastronomii. Cena dotyczy 50 sztuk pojemników.
Pojemniki posiadają świadectwo możliwości wykorzystania wyrobów sztucznych do wielokrotnego użytku.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Czarny |
| Przeznaczenie | Dania gorące i zimne |
| Średnica górna | 115 mm |
| Wysokość | 72 mm |
| Pojemność | 450 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak, do 125 cykli w temperaturze 65ºC |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 50 szt. (500 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki okrągłe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPP
-
KolorCzarny
-
Ilość sztuk w opakowaniu50
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik do sosów 50ml BT 100szt 3452
sztuka 0.07 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8115C 350ml 50szt
sztuka 0.20 zł brutto
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 500ml 25szt
sztuka 0.34 zł brutto
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 750ml 25szt
sztuka 0.41 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7050C 50ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Pokrywka PP Airpac 115mm 25szt
REUSE Pojemnik prostokątny KP-822 1500ml 50szt
sztuka 0.67 zł brutto
REUSE Pojemnik okrągły 350ml czarny D-8115C 50szt
sztuka 0.23 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos czarny D-7100C 100ml 100szt
sztuka 0.09 zł brutto
Wieczko Pacc D 127mm 50szt
REUSE Pojemnik okrągły bezbarwny 8118C 500ml 50szt
sztuka 0.21 zł brutto
Przykrywka trójdzielna COVCOOK1250TP3C 20szt
REUSE Pojemnik prostokątny W1/059C 1000ml 50szt
sztuka 0.43 zł brutto
Pojemnik okrągły TUS250C 100szt
sztuka 0.13 zł brutto
Pojemnik okrągły TUS200C 100szt
sztuka 0.12 zł brutto
REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 570/680ml 50szt
sztuka 0.42 zł brutto
Talerz tektura 15cm 100szt ABC ODR
Folia aluminiowa Clarina 44cm 13my 1,4kg 1szt
Druciak metalowy Perfecto XL 45g 1szt 459085
Miseczka z trzciny cukrowej 350ml 50szt
Menuboxy dwudzielne czarne Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.40 zł brutto
REUSE Pojemnik na sos 7080C 80ml 100szt
sztuka 0.08 zł brutto
Pucharek zamykany K-RO 250ml 50szt 45138
sztuka 0.26 zł brutto
REUSE Pojemnik do zgrzewu 750ml MAP/178/113/60DC 80szt
sztuka 0.35 zł brutto


























