lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Torba zakupowa bez ucha 305/170/425 brązowa gładka 1szt
Kod: 51-501
89 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Torba na zakupy. Cena brutto za 1 szt.
Opis
Torba papierowa
Torba brązowa, gładka, bez uchwytu, przeznaczona do pakowania towaru na wynos, w tym również idealnie sprawdza się w cateringu. Produkt jest ekologiczny, można go poddać recyklingowi. Szerokość produktu wynosi 305 mm, głębokość 170 mm, natomiast wysokość 425 mm. Wytrzymałość materiału wynosi 90 gr./m2. Cena dotyczy jednej torby. W opakowaniu zbiorczym mieści się 100 sztuk.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy gładki |
| Uchwyt | Nie |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Wysokość | 425 mm |
| Wytrzymałość materiału | 90 gr./m2 |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Liczba sztuk w jednym pakiecie | 25 szt. |
| Liczba sztuk w kartonie zbiorczym producenta | 100 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Torby papierowe z uchem 26x17x33 250szt
Torby papierowe szare 1,5kg nr6 10kg
Torba papierowa biała gładka 250/110/320 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 300/170/340 1szt
Torba papierowa brązowa prążkowana 180/80/225 1szt
Torby papierowe z uchem 27x32x16 50szt 45385
Torby papierowe białe 390x200x90 500szt TB-3
Torba papierowa brązowa prążkowana 240/100/320 1szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/360 1szt
Torba papierowa biała 180/80/225 1szt
Torby papierowe szare 0,5kg nr3 10kg
Torby papierowe szare 0,25kg nr2 10kg
Torby papierowe z uchem 27x32x17 50szt 86449
Torba zakupowa bez ucha 240/100/360 brązowa gładka 1szt
Torba papierowa zielona jasna 400/180/390 1szt
Torby papierowe szare 3kg nr8 10kg
Zmywak do teflonu 1 szt
REUSE Widelec czarny PAPSTAR 50szt 45405
Fontanna tortowa 12cm 1szt
Kubek 220ml brązowy 100szt 058227
sztuka 0.06 zł brutto
Talerz z trzciny cukrowej 31,8x25,5cm 125szt 12"
Widelec transparentny EXP 50szt
Talerz 2-dzielny z trzciny cukrowej 23cm 50szt 9''


























