lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Lunch Box duży ze skrzydełkami 217x120x75 100szt
Kod: 33-114-1
4 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Pojemnik kraft. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Lunch box
Lunch box to pudełko wykonane z papieru typu Kraft. Idealnie nadaje się do serwowania porcjowanego kurczaka i innych przekąsek. Sprawdza się zarówno przy serwowaniu dań na miejscu, jak i na wynos. Automatycznie składane dno umożliwia przechowywanie pudełek na płasko, gwarantując jednocześnie szybkie konfekcjonowanie w razie potrzeby.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy |
| Długość | 217 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Tłuszczoszczelne powleczenie | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 2 opakowania po 100 szt. (200 pojemników) |
| Minimum logistycze | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPudełka na fastfood
-
TypPudełka na fastfood
-
PrzeznaczenieKurczak
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Miska kwadratowa Pulpa 950ml 50szt
Pudełko samoskładające Rower 190/140/90 50szt PS08
Pudełko na tort białe 21x21x12 25szt
Food Box 750ml nadruk Plastic Free 50szt LOV
Pudełko na tort z rączką białe 26x26x11 25szt
Pojemnik papierowy biały Plastic Free 500ml Ø115mm 50szt NOV
Pudełko samoskładające Komunia 190/140/90 10szt PS19
Wieczko Pulpa do miski okrągłej 650ml Ø160mm 50szt
Pudełko niebieskie na pączki 310x220x80 1szt
Miska okrągła Pulpa 710ml 50szt
Karton wysyłkowy 250x200x150 30szt
Pojemnik papierowy kraft na zupę 470ml Ø97mm 25szt KR
sztuka 0.66 zł brutto
Pudełko cukiernicze białe 210x140x70 1szt
Pudełko samoskładające z serduszkiem 190/140/90 10szt PS50
Pojemnik papierowy biały na zupę 750ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.41 zł brutto
Serwetki kangurek granatowe 50szt
Asia Box kraft/biały 750ml 50szt
Talerz tektura 28cm 100szt
Pojemnik papierowy kraft na zupę 470ml Ø97mm 25szt KR
sztuka 0.66 zł brutto
Serwetki dwuwarstwowe szare 33x33 250 szt
REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 460/560ml 50szt
sztuka 0.41 zł brutto
Patyczki bambusowe 25cm 200szt
VOIGT GASTRO-SPRINT H-652 0,6L
























