REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 570/680ml 50szt
sztuka 0.42 zł brutto
Kod: 30-053
554 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Flaczarki z możliwością wielokrotnego wykorzystania.Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Flaczarka wykonana z białego polistyrenu. Idealnie nadaje się do wydawania zimnych, jak również gorących posiłków na wynos. Średnica flaczarki wynosi 160mm, wysokość 45mm, co daje łącznie pojemność 500ml. Produkt posiada wszelkie atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy 100 sztuk produktu. W kartonie zbiorczym znajduje się 10 opakowań, po 100 sztuk flaczarek w każdym.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 500 ml |
| Średnica | 160 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Mikrofalówka | Nie |
| Waga | 7 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowania po 100 szt. (1000 flaczarek) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.42 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.41 zł brutto
sztuka 0.41 zł brutto
sztuka 1.05 zł brutto

check_circle
check_circle
