lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Kurczak box mały 160x100x60 250szt
Kod: 33-706-1
Produkt chwilowo niedostępny
Kartonowy pojemnik na kurczaka. Cena brutto za 250 szt.
Opis
Lunch box
Lunch box to pudełko wykonane z papieru typu Kraft. Idealnie nadaje się do serwowania porcjowanego kurczaka i innych przekąsek. Sprawdza się zarówno przy serwowaniu dań na miejscu, jak i na wynos. Automatycznie składane dno umożliwia przechowywanie pudełek na płasko, gwarantując jednocześnie szybkie konfekcjonowanie w razie potrzeby.
| Materiał | Papier |
| Kolor | Brązowy |
| Długość | 160 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Tłuszczoszczelne powleczenie | Nie |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 250 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 1 opakowanie po 250 szt. |
| Minimum logistycze | 1 opakowanie (250 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPudełka na fastfood
-
TypPudełka na fastfood
-
PrzeznaczenieKurczak
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Pudełko cukiernicze białe 210x140x70 1szt
Pudełko cukiernicze białe 250x180x100 1szt
Kubełek do lodów 350ml papierowy z nadrukiem 30szt
sztuka 0.40 zł brutto
Dekiel Pet do miski Kraft 0% Plastic 1300ml Ø185mm 50szt NOV
Pojemnik papierowy kraft na zupę 770ml Ø117mm 25szt KR
sztuka 1.02 zł brutto
Pudełko cukiernicze z pokrywą 165x110x80 50szt 1459002
Pudełko samoskładające Rower 190/140/90 10szt PS08
Kubełek do lodów z nadrukiem 160ml Plastic Free 50szt
Miska Kraft 500ml Ø120mm 50szt POTCART501C
sztuka 0.46 zł brutto
Pudełko Kurczak XXL z wkładką 220x120x110 100szt
Pudełko średnie tortilla 210x95x30mm 100szt
Pojemnik papierowy biały na zupę 500ml Ø115mm 50szt ODR
sztuka 0.32 zł brutto
Pudełko samoskładające z falbanką 190/140/90 10szt PS200
Miska okrągła Pulpa 650ml Ø160mm 50szt
Pudełko cukiernicze białe 350x120x70 1szt
Ścierka do podłogi biała Perfecto 1szt 459079
Zmywaki kuchenne Maxi Kuchcik 10szt 3061
REUSE Łyżka czarna PAPSTAR 50szt 45408
Reklamówka HDPE R6 30/16/53 100szt EKS
Pudełko cukiernicze białe 210x140x70 1szt
Worki 60l LD czerwone SIP 25 szt
Miseczka wysoka na zupę z trzciny cukrowej 350ml 50szt
Rękawice nitrylowe L bezpudrowe czarne 100 szt
























