lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Bio pojemniki obiadowe półobiadu niedzielone z trzciny cukrowej 9"x6" 50szt NOV
Kod: 30-095-4
12 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Eko pojemniki obiadowe, 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 50 szt.
Bio pojemniki obiadowe półobiadu niedzielone z trzciny cukrowej 9"x6" 50szt NOV
Akceptuję zasady polityki prywatności
Opis
Pojemniki obiadowe
Te ekologiczne pojemniki obiadowe są wykonane z trzciny cukrowej i stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych jednorazowych opakowań wykonanych z plastiku. Zapewniają praktyczne i ekologiczne rozwiązanie do przechowywania i serwowania żywności, zarówno w domu, jak i podczas różnego rodzaju imprez i wydarzeń.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Naturalny |
| Rodzaj podziału | Niedzielony |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 230 mm |
| Szerokość | 158 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 80 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 4 opakowania po 50 szt. (200 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieObiadowe
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Talerz z trzciny cukrowej 26 cm 50szt 10"
Talerz z trzciny cukrowej owalny 26x19 cm 50 szt 10"
Wieczko do pojemników do sosów pulpa 100szt 3459
Talerz z trzciny cukrowej kwadratowy duży 26x26cm 50szt 10"
Wieczko z trzciny cukrowej do pojemnika 350ml 50szt
Talerz z trzciny cukrowej 18cm 50 szt
Talerz z trzciny cukrowej 32x26 cm 50 szt 12,5"
Pojemnik do zgrzewu trójdzielny z trzciny cukrowej 50szt
Talerz z trzciny cukrowej kwadratowy 20x20 cm 50 szt 8"
Wieczko 75mm do pojemnika 100ml do sosów pulpa 100szt
Miseczka z trzciny cukrowej 350ml 50szt
Talerz z trzciny cukrowej 18 cm 125 szt 7"
Silux active cream mleczko do czyszczenia 1kg
Kubek Kraft 400ml 90mm 50szt KR
sztuka 0.39 zł brutto
VOIGT BRUDPUR VC-242 1L
Tacka tekturowa 20x25 250szt ABC
Uchwyt na 2 kubki 10szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 500ml 50szt
Widelce z drewna KR 16 cm 100 szt

























