lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemniki obiadowe półobiadu z trzciny cukrowej 8''x5'' 50szt ODR
Kod: 30-095-5
Produkt chwilowo niedostępny
Ekologiczne pojemniki obiadowe, 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 50 szt.
Pojemniki obiadowe półobiadu z trzciny cukrowej 8''x5'' 50szt ODR
Akceptuję zasady polityki prywatności
Opis
Pojemniki obiadowe
Pojemniki półobiadu wykonane są z trzciny cukrowej, co sprawia, że są ekologiczne i biodegradowalne. Idealne do pakowania i przechowywania żywności. Są odpowiednie zarówno do gorących, jak i zimnych potraw. Dzięki swoim solidnym właściwościom są idealnym rozwiązaniem dla cateringu, restauracji, stołówek szkolnych czy firm cateringowych.
Ich wymiary 205x147x75 mm pozwalają na wygodne pakowanie różnorodnych dań, zachowując ich świeżość i aromat. Dodatkowo, materiał wykonania sprawia, że są one łatwe do utylizacji, co pozwala na minimalizację negatywnego wpływu na środowisko.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | Niedzielony |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 205,8 mm |
| Szerokość | 147,4 mm |
| Wysokość | 56,5/75,3 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 12 opakowań po 50 szt. (600 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieObiadowe
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Kubek z trzciny cukrowej 180/200ml 25szt 1559084
-
MateriałPapier
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 125szt
Talerz z trzciny cukrowej 26 cm 50szt 10"
Wieczko do pojemników do sosów pulpa 100szt 3459
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 6szt Piknik
Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 50szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 450ml 50szt
Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 125szt 1559091
Talerz z trzciny cukrowej kwadratowy 15x15cm 50szt
Pojemniki obiadowe niedzielone z trzciny cukrowej 8"100szt
Pudełko na zapiekankę 35x9,5x4 100szt
Parasolki do drinków 144 szt
Flaczarka PP 500ml 50szt EXP
Pojemniki 1/2 obiadu Coveris 125szt
sztuka 0.43 zł brutto
Torebka duża metalizowana Kurczak 250x350 250szt
REUSE Przykrywka prostokątna KP-809 100szt
Folia aluminiowa gruba z mikrotłoczeniem 0,8kg 29cm 1szt
REUSE Nóż biały 100szt

























