lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Miseczka wysoka na zupę z trzciny cukrowej 350ml 50szt
Kod: 30-067
5 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Ekologiczna miska na zupę z trzciny cukrowej. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Miska pulpa
Pojemnik na zupę z pulpy trzcinowej, o pojemności 350 ml oraz średnicy 10,8 cm. Świetnie nadaje się do podawania gorących oraz zimnych dań na wynos. Produkt jest bardzo wytrzymały na wysokie temperatury oraz wilgoć, dzięki czemu ekspozycja potraw podawanych w tych ekologicznych miskach jest na wysokim poziomie. Produkt jest biodegradowalny, dzięki czemu nie zaśmiecamy dodatkowo środowiska. Posiada atesty stosowane w gastronomii, dzięki czemu może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. W cenę wliczone jest 50 sztuk pojemników bez wieczek. Wieczka do tych pojemników znajdują się w zakładce "Akcesoria" na karcie produktu.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Naturalny |
| Kształt | Okrągły |
| Pojemność | 350 ml |
| Średnica | 10,8 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| Biodegradacja | Tak |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 8 opakowań po 50 szt. (400 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
MateriałPapier
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Miseczka z trzciny cukrowej 350ml 125szt
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 6szt Piknik
Dekiel Pet do miski kwadrat Pulpa 470-950ml 50szt
Wieczko 75mm do pojemnika 100ml do sosów pulpa 100szt
Menubox niedzielony z trzciny cukrowej 230x205 50szt NOV
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 50szt
Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 50szt
Pokrywka do pojemnika dwudzielnego 700ml z trzciny cukrowej 250x168x10,7 25szt 1559020
Dekiel Pet do miski okrągłej Pulpa 710-1200ml 125szt
Miska kwadratowa Pulpa 950ml 50szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 500ml 50szt
Talerz z trzciny cukrowej 15,5 cm 50szt 6''
Talerz z trzciny cukrowej 26 cm 50szt 10"
Talerz z trzciny cukrowej 32x26 cm 50 szt 12,5"
REUSE Widelce transparentne PAPSTAR 50szt 45727
Torebka mała Hot-Dog 200szt
Kubek koktajlowy rPet (95mm) 500/630ml 50szt EU200237
sztuka 0.29 zł brutto
Cleaning Milk mleczko do czyszczenia 500ml
Kubek papierowy Kraft 300ml 90mm KR 50szt
sztuka 0.26 zł brutto
Menubox niedzielony z trzciny cukrowej 230x205 50szt NOV
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 50szt
























