lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 50szt
Kod: 30-096-1
Produkt chwilowo niedostępny
Ekologiczne pojemniki na hamburger. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Hamburger Box
Hamburger Box z trzciny cukrowej to idealne rozwiązanie dla osób i firm, które cenią sobie ekologiczne produkty. Wykonany z odnawialnego surowca, jakim jest trzcina cukrowa, oferuje trwałość i odporność na tłuszcze oraz wilgoć, co sprawia, że jest idealny do przechowywania i transportu hamburgerów oraz innych dań na wynos. Pojemnik o wymiarach 152x155x49/78mm. Doskonały dla restauracji, food trucków, cateringów i innych miejsc oferujących jedzenie na wynos. Świetnie sprawdza się na piknikach, imprezach plenerowych i innych wydarzeniach. Cena obejmuje 50 sztuk. Opakowanie zbiorcze producenta zawiera 10 pakietów po 50 pojemników każdy.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | Niedzielony |
| Rodzaj zapięcia | Pojedyncze |
| Wymiary | |
| Długość | 152 mm |
| Szerokość | 155 mm |
| Wysokość | 49/78 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 10 opakowań po 50 szt. (500 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieHamburger
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Pojemniki obiadowe niedzielone z trzciny cukrowej 8"100szt
Talerz z trzciny cukrowej 18 cm 125 szt 7"
Talerz z trzciny cukrowej brązowy 7'' 18cm 50szt EKOP919
Talerz z trzciny cukrowej 26 cm 125szt 10"
Talerz z trzciny cukrowej brązowy 10'' 26cm 50szt EKOP921
Talerz z trzciny cukrowej owalny 26x19cm 125szt 45364
Talerz z trzciny cukrowej 15,5 cm 50szt 6''
Pojemnik do zgrzewu niedzielony z trzciny cukrowej 50szt
Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 125szt 1559091
Wieczko do pojemników do sosów pulpa 100szt 3459
Miseczka wysoka na zupę z trzciny cukrowej 350ml 50szt
Dekiel Pet do miski kwadrat Pulpa 470-950ml 50szt
Torebka duża Kebab/Hamburger 17,5x17 Smacznego 200szt 22231
Wieczko z trzciny cukrowej do pojemnika 350ml 50szt
Burger Box XL 15x15x9 50szt
Kubek papierowy z nadrukiem 250ml 80mm KR 100szt
sztuka 0.15 zł brutto
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 50szt
Pojemnik pulpa 600ml 50szt
Folia aluminiowa 10m 1szt
Papier toaletowy Perfecto 2w 8szt 359010

























