lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemniki obiadowe półobiadu dwudzielne z trzciny cukrowej 125szt ODR
Kod: 30-080-6
Produkt chwilowo niedostępny
Ekologiczne pojemniki obiadowe, 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 125 szt.
Pojemniki obiadowe półobiadu dwudzielne z trzciny cukrowej 125szt ODR
Akceptuję zasady polityki prywatności
Opis
Pojemniki obiadowe
Wygodny w użyciu pojemnik z trzciny cukrowej posiada dwie komory, które zapewnią estetyczny wygląd niemal każdej potrawy. Idealnie sprawdzi się do dań obiadowych. Dzielone opakowanie pozwoli osobno ułożyć surówkę, sos lub frytki, aby danie się nie mieszało i wyglądało apetycznie. Pojemnik posiada pokrywę z praktycznym zamknięciem, który uniemożliwia przypadkowe otworzenie się pojemnika, na przykład podczas transportu. Biały pojemnik jest ekologiczny i bezpieczny w bezpośrednim kontakcie z żywnością.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | 2-dzielny |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 230 mm |
| Szerokość | 156 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 125 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 2 opakowania po 125 szt. (250 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (125 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieObiadowe
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Talerz z trzciny cukrowej brązowy 7'' 18cm 50szt EKOP919
Talerz z trzciny cukrowej kwadratowy 20x20 cm 50 szt 8"
Talerz z trzciny cukrowej owalny 26x19 cm 50 szt 10"
Menubox niedzielony z trzciny cukrowej 230x205 50szt NOV
Dekiel Pet do miski okrągłej Pulpa 710-1200ml 125szt
Kubek z trzciny cukrowej 180/200ml 25szt 1559084
-
MateriałPapier
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 125szt
Miska kwadratowa Pulpa 470ml 50szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 450ml 50szt
Wieczko z trzciny cukrowej do pojemnika 350ml 50szt
Miska okrągła Pulpa 710ml 50szt

















