lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemnik obiadowy trójdzielny z trzciny cukrowej 8" 100szt
Kod: 30-0811
Produkt chwilowo niedostępny
Ekologiczne pojemniki obiadowe, 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Pojemniki obiadowe
Ekologiczny pojemnik obiadowy z trzciny cukrowej sprawdzi się niemal każdego dania obiadowego. Trójdzielne opakowanie pozwoli estetycznie ułożyć zamówiony posiłek. Każda komora ma inną wielkość, dzięki czemu pojemnik jest praktyczny, pojemny i wygodny w użyciu. Zamykana pokrywa z prostym zamykaniem zapewnia bezpieczeństwo transportu i zachowanie odpowiedniej temperatury. Dodatkowo pojemnik jest dostosowany do podgrzewania w mikrofalówce, co jest jego dużą zaletą. Co więcej, posiada atesty pozwalające na bezpośredni kontakt z żywnością.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | 3-dzielny |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 220 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Mikrofalówka | Max. 800W/2 min |
| Max. temp. | 90 st C/30 min |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 2 opakowania po 100 szt. (200 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieObiadowe
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Wieczko z trzciny cukrowej do pojemnika 350ml 50szt
Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 50szt
Miska Kraft 0% Plastic 1300ml Ø185mm 50szt
Box sałatkowy Kraft mały 153x120x65 50szt
Kubełek do lodów biały Sweet Day 350ml Plastic Free 45szt
Pojemnik papierowy biały na zupę 375ml Ø115mm 50szt ODR
sztuka 0.25 zł brutto
Dekiel Pet do miski okrągłej Pulpa 710-1200ml 125szt
Food Box 750ml nadruk Plastic Free 50szt LOV
Kurczak box mały 160x100x60 100szt
Pojemnik papierowy biały Plastic Free 350ml Ø115mm 50szt NOV
Pojemnik papierowy kraft na zupę 500ml Ø115mm 25szt ODR
sztuka 0.50 zł brutto
Kebab Box biały 450ml 50szt
sztuka 0.37 zł brutto
Karton Kebab Box Enjoy 750ml 50szt
sztuka 0.48 zł brutto
Pojemnik papierowy biały Plastic Free 350ml Ø115mm 50szt NOV
REUSE Widelec WPC 100szt
REUSE Łyżka WPC PAPSTAR 50szt 45848
REUSE Nóż WPC 100szt
Pokrywka papierowa Ø115mm 50szt





















