lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Pojemniki obiadowe niedzielone z trzciny cukrowej 8"100szt
Kod: 30-0810
Produkt chwilowo niedostępny
Ekologiczne pojemniki obiadowe. 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 100 szt.
Opis
Pojemniki obiadowe
Wysokiej jakości, praktyczny pojemnik z trzciny cukrowej zapewni komfort i łatwość pakowania dań na wynos oraz przygotowanie ich do transportu. Niedzielony pojemnik jest uniwersalny i można stosować go do niemal każdego rodzaju potraw. Opakowanie z pokrywą posiada wygodne, podwójne zamknięcie, które zapobiega przypadkowemu otwarciu pojemnika. Wykonane jest z pulpy trzciny cukrowej, dzięki czemu jest ekologiczne i biodegradowalne. Dodatkowo jest wytrzymałe, lekkie i pomaga zachować temperaturę potraw.
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | Niedzielony |
| Rodzaj zapięcia | Podwójne |
| Wymiary | |
| Długość | 220 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 2 opakowania po 100 szt. (200 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajPojemniki prostokątne
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieObiadowe
REUSE Widelec WPC PAPSTAR 50szt 45845
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Talerz z trzciny cukrowej owalny 26x19 cm 50 szt 10"
REUSE Łyżeczka WPC PAPSTAR 50szt 45847
Słomki papierowe shake Mix Credit 144szt
REUSE Łyżka WPC PAPSTAR 50szt 45848
Pojemnik do zgrzewu niedzielony z trzciny cukrowej 50szt
Miseczki z drewna "łódka" 11x6,5 50 szt 84414
Burger Box XL 15x15x9 100szt
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 50szt 9"
Kubek papierowy Enjoy Plastic Free ODR 400ml 50szt
-
MateriałPapier
Burger Box XL 15x15x9 50szt
Miseczki z drewna "łódka" 21,5x10 50 szt 84418
Tacka pulpa 220x135x30 50szt
Zestaw sztućców z drewna nóż+widelec+serwetka 1szt
Talerz z trzciny cukrowej 15,5 cm 50szt 6''
Kubek papierowy biały 300ml 90mm KR 50szt
sztuka 0.23 zł brutto
Serwetki dwuwarstwowe bordowe 33x33 250 szt
Torby Bio Skrobia 28x48 I'm Bio Bag 50szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 50szt
Opaska tekturowa szara na kubek papierowy 250 ml 50szt
REUSE Widelec Biały 100szt
REUSE Łyżka WPC PAPSTAR 50szt 45848



























