Nowość
REUSE Łopatka do lodów WPC 95mm 660szt

REUSE Łopatka do lodów WPC 95mm 660szt

Wielorazowe łopatki do lodów WPC. Cena brutto za 660 szt.

30-019-8

Nowy produkt

6 sztuk w magazynie

Ostatnie egzemplarze!

35,01 zł

Cena zawiera podatek VAT

35,01 zł za szt.

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Łopatka do lodów  WPC

Ekologiczna łopatka do lodów REUSE wykonana z WPC to praktyczne i przyjazne środowisku rozwiązanie dla lodziarni, cukierni, kawiarni oraz firm cateringowych. Dzięki długości 95 mm idealnie nadaje się do serwowania lodów, sorbetów, jogurtów mrożonych oraz deserów na wynos.

Materiał WPC, będący połączeniem tworzywa sztucznego i włókien drzewnych, zapewnia większą wytrzymałość i odporność na wilgoć, a jednocześnie ogranicza zużycie czystego plastiku. Łopatka REUSE jest gładka, bezpieczna w kontakcie z żywnością, estetyczna i wygodna w użyciu.

To świetny wybór dla lokali, które szukają alternatywy dla tradycyjnych plastikowych akcesoriów i chcą podkreślić swoje zaangażowanie w działania proekologiczne. Produkt sprzedawany w opakowaniu zbiorczym – 660 sztuk.

Doskonała zarówno do użytku profesjonalnego, jak i podczas większych imprez plenerowych czy wydarzeń firmowych.

MateriałWPC (biokompozytowe włókna drzewne)
KolorBrązowy
Długość9,5 cm
Waga sztuki1,5 g
Możliwość mycia w zmywarceTak
Liczba sztuk w opakowaniu660 szt.
Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta8 opakowań po 660 szt. (5280 łopatek)
Minimum logistyczne1 opakowanie (660 sztuk)
RodzajSztućce eko
TypSztućce biokompozytowe
MateriałKompozyt włókna drzewnego

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii