lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Kubek papierowy z nadrukiem Plastic Free 300ml Vending 50szt Nov
Kod: 70-344
18 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kubki papierowe do vendingu. Cena brutto za 50 sztuk.
Kubek papierowy z nadrukiem Plastic Free 300ml Vending 50szt Nov
Akceptuję zasady polityki prywatności
Opis
Kubek papierowy dyspersja wodna
Ekologiczne kubki wykonane z papieru. Kubki pokryte są dyspersją wodną, czyli naturalną żywicą, która zapewnia im szczelność. Kubki z eleganckim nadrukiem mieszczą 300 ml płynów zarówno zimnych, jak i gorących. Kubeczki posiadają odpowiedni atest PZH, dzięki czemu mogą być bezpiecznie stosowane do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Doskonale sprawdzają się jako kubki do automatów. Podana cena dotyczy 50 sztuk produktu. Opakowanie zbiorcze producenta mieści 20 opakowań po 50 sztuk każde.
| Materiał | Papier nieprzemakalny z powłoką dyspersyjną |
| Kolor | Brązowy |
| Pojemność | 300 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne, gorące |
| Wysokość | 113 mm |
| Średnica u góry | 80 mm |
| Średnica u dołu | 55 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 50 szt. (1000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajKubki papierowe
-
MateriałPapier
-
PrzeznaczenieNapoje gorące
-
Ilość sztuk w opakowaniu50
Wieczko czarne KDL8 80mm 100szt
Wieczko z trzciny cukrowej 80mm 50szt
Wieczko białe Lock 80mm 100szt 45792
Wieczko czarne Lock 80mm 100szt 45860
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Kubek papierowy Enjoy 400ml 90mm 50szt
sztuka 0.31 zł brutto
Wieczko czarne PLA 90mm 100szt
Kubek papierowy biały 400ml 90mm KR ODR 50szt
sztuka 0.37 zł brutto
Kubek papierowy Merry Christmas 250ml 80mm 100szt
sztuka 0.18 zł brutto
Kubek papierowy Enjoy 300ml 90mm 50szt
sztuka 0.27 zł brutto
Kubek Kraft 400ml 90mm 50szt KR
sztuka 0.39 zł brutto
Kubek papierowy Plastic Free Stempelki 200ml 75szt
Wieczko czarne W12 90mm 100szt
Wieczko czarne Lock 90mm 100szt 45862
Kubek papierowy z nadrukiem 400ml 90mm KR 50szt
sztuka 0.16 zł brutto
Uchwyt na 4 kubki 10szt
Kubek papierowy z nadrukiem 300ml 90mm KR 50szt
sztuka 0.25 zł brutto
Kubek papierowy Kraft Plastic Free 100ml 50szt Nov
Kubek papierowy Kraft 150ml 100szt
sztuka 0.14 zł brutto
Kubek papierowy biały Plastic Free 180ml 100szt ODR
Łyżki z drewna KR 16,5 cm 100 szt
Zmywak Vileda Tip Top 3+2szt 142817
REUSE Pojemnik prostokątny KP-805 250ml 100szt
sztuka 0.11 zł brutto
Folia aluminiowa 20m 1szt
Flaczarka 350ml płytka 100szt
Druciak metalowy Perfecto XL 45g 1szt 459085
Smart Foam pianka odtłuszczająca 1L
Serwetki PAPSTAR Tropic 3W 33x33 20szt 88246






























