Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-308
117 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Przedmiotem sprzedaży są jednorazowe, seledynowe kubki, mieszczące 200 ml zimnych napojów. Wysokość produktu wynosi 82,60 mm, natomiast jego średnica to 70,30 mm. Kubki wykonane są z bardzo trwałego, nieprzemakalnego materiału jakim jest polistyren. Perfekcyjnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy przygotowywane na świeżym powietrzu. Dzięki niecodziennej barwie, wyróżniają się na tle innych tego typu produktów. Ponadto posiadają atesty stosowane do określenia produktów, które mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Cena dotyczy jednego opakowania w którym znajduje się 100 sztuk produktu. W kartonie zbiorczym znajduje się 30 opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Seledyn |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.67 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.04 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.29 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto

check_circle
check_circle
