Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-305
Produkt chwilowo niedostępny
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Kubek o pojemności 200 ml w kolorze czerwonym. Wykonany z polistyrenu, dzięki czemu jest bardzo trwały. Świetnie nadaje się do podawania zimnych napojów na wynos. Jego wysokość wynosi 82,60 mm, a średnica 70,30 mm. Posiada atesty stosowane w gastronomii, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena zawiera jedno opakowanie w którym znajduje się 100 sztuk produktu. W kartonie zbiorczym mieści się 30 takich opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Czerwony |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.04 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.41 zł brutto

check_circle
check_circle
