Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-299
Produkt chwilowo niedostępny
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Jednorazowy kubek o niecodziennym kolorze, do podawania napojów na wynos. Jego złota barwa nadaje mu elegancki oraz jednocześnie wyrafinowany wygląd. Świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, jak również tematyczne. Posiada atesty, dzięki którym bez obaw może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. W cenę wliczone jest 100 sztuk produktu, zapakowanych w jedno opakowanie. W kartonie zbiorczym mieści się 30 takich opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Złoty |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.67 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.75 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.13 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.29 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.30 zł brutto
sztuka 0.24 zł brutto

check_circle
check_circle
