REUSE Kubek PP 400ml Paccor 50szt EU540
sztuka 0.19 zł brutto
Kod: 70-312
195 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Stylowy kubek w kolorze turkusowym, do podawania zimnych napojów na wynos. Polistyren to materiał z którego wykonany jest produkt, dzięki czemu nie przemaka, jak również jest bardzo trwały. Kubek ma średnicę 70,30 mm oraz wysokość 82,60 mm, przez co można w nim umieścić 200 ml napoju. Cena dotyczy 100 sztuk produktu, zapakowanych do jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się 30 takich opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Turkus |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.18 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.13 zł brutto
sztuka 0.06 zł brutto
sztuka 0.24 zł brutto
sztuka 1.16 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.67 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto

check_circle
check_circle
