Kubek 200ml złoty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-102
Produkt chwilowo niedostępny
Kubki plastikowe. Cena brutto za 50 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Kubek crystal o pojemności 100 ml. Może mieć bezpośredni kontakt z żywnością, co poświadczone jest odpowiednimi atestami. Przeznaczony do podawania zimnych napojów. Kubek o średnicy 57,5 mm, a wysokości 60 mm, idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy, na których podawane są napoje na wynos. Cena dotyczy 50 sztuk, czyli jednego opakowania. W kartonie zbiorczym mieści się 20 opakowań.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Pojemność | 100 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 60 mm |
| Średnica | 57,5 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 50 szt. (1000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.03 zł brutto
sztuka 0.06 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.08 zł brutto

check_circle
check_circle
