Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-302
118 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Fioletowy kubek o pojemności 200 ml, wykonany z trwałego oraz nieprzemakalnego materiału jakim jest polistyren. Idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy tematyczne, jak również do kawiarni, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale również niestandardowy wygląd pojemników w których podają swoje wyroby. Kubki posiadają atesty stosowane w gastronomii, potwierdzające możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy jednego opakowania, w którym jest 100 sztuk produktu. W kartonie zbiorczym mieści się 30 opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Fioletowy |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.06 zł brutto
sztuka 0.96 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.76 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.67 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.13 zł brutto
sztuka 0.03 zł brutto

check_circle
check_circle
