Kubek 200ml żółty 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Kod: 70-303
142 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Kolorowe kubki plastikowe. Cena brutto za 100 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Różowy kubek jednorazowy o wysokości 82,60 mm, średnicy 70,30 mm oraz pojemności 200 ml. Wykonany z bardzo trwałego materiału jakim jest polistyren, pozwala na wydawania zimnych napojów na wynos. Świetnie sprawdza się na imprezach plenerowych, eventach oraz imprezach tematycznych. Posiada atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy jednego opakowania w którym znajduje się 100 sztuk kubków. W kartonie zbiorczym mieści się 30 takich opakowań.
Kubki posiadają wytłoczony znak dyrektywy na całej powierzchni.
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Różowy |
| Pojemność | 200 ml |
| Przeznaczenie | Napoje zimne |
| Wysokość | 82,60 mm |
| Średnica | 70,30 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 100 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 30 opakowań po 100 szt. (3000 kubków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (100 sztuk) |
Specyfikacja produktu
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.96 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.16 zł brutto
sztuka 0.04 zł brutto
sztuka 0.75 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.76 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.19 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.29 zł brutto
sztuka 0.12 zł brutto

check_circle
check_circle
