Kubek koktajlowy rPet (95mm) 300/430ml 50szt EU200233
sztuka 0.26 zł brutto
Kod: 70-203
Produkt chwilowo niedostępny
Kubek do piwa. Cena brutto za 50 szt. W ofercie nie ma wieczek do tych kubków.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Szeroki, bezbarwny kubek o pojemności 300 ml. Wykonany z nieprzemakalnego oraz bardzo trwałego polipropylenu. Wysokość produktu wynosi 110 mm, natomiast średnica 95 mm. Szczególnie polecany dla kawiarni oraz innych lokali gastronomicznych, podających napoje na wynos. Posiada atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy 80 sztuk, zapakowanych do jednego opakowania. Karton zbiorczy mieści 15 sztuk takich opakowań. W ofercie nie ma wieczek do tych kubków.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Pojemność | 300 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Wysokość | 110 mm |
| Średnica | 95 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 80 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 15 |
| Minimum logistyczne | 80 szt |
Specyfikacja produktu
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.26 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.11 zł brutto
sztuka 0.17 zł brutto
sztuka 0.09 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.04 zł brutto
sztuka 0.15 zł brutto
sztuka 0.05 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.76 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.10 zł brutto
sztuka 0.22 zł brutto

check_circle
check_circle
