Worki 35l Paclan Expert wiązane 50x60 150 szt

Cena brutto za 1 rolkę (150 worków)

80-014

Nowy produkt

Produkt chwilowo niedostępny

Ten produkt nie występuje już w magazynie

14,55 zł

Cena zawiera podatek VAT

14,55 zł za opak

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Worki na śmieci wiązane 

Wytrzymałe worki na odpady Paclan Expert o pojemności 35l sprawdzą się do każdego uniwersalnego kosza na śmieci. Mogą być stosowane do każdego rodzaju odpadów. Mają niebieski kolor, a wykonanie z grubej, nieprzezroczystej folii zapewnia estetykę i higienę. Worki nie przesiąkają i są odporne na rozerwania czy pęknięcia. Dla wygody każdy z worków posiada uszy, które pozwalają szybko związać je po zapełnieniu. Pozwala to wygodnie wynieść śmieci, bez obaw o wydobywający się zapach czy rozsypanie się zawartości po pojemniku zbiorczym.

Worki na odpady Paclan Expert wykonane są z wysokiej jakości polietylenu. W jednej rolce znajduje się aż 150 sztuk worków o pojemności 35l, dzięki czemu są ekonomiczne i wystarczą na długi czas.

Niezastąpione w każdym domu i biurze, wytrzymałe worki na odpady Paclan Expert o pojemności 35 litrów, to idealne rozwiązanie do skutecznego i higienicznego zarządzania odpadami. Doskonale sprawdzą się w każdym uniwersalnym koszu na śmieci, pomagając zachować czystość i porządek w Twoim otoczeniu.

Niezależnie od rodzaju generowanych odpadów, nasze worki zapewniają optymalne ich przechowywanie. Ich niebieski kolor dodatkowo ułatwia segregację, a wykonanie z grubej, nieprzezroczystej folii zapewnia estetykę i dyskrecję, skrywając zawartość worka. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów, worki Paclan Expert nie przesiąkają, są odporne na rozerwania i pęknięcia, zapewniając bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Ważnym elementem naszych worków są uszy, które umożliwiają szybkie i łatwe zawiązanie ich po zapełnieniu. To funkcjonalne rozwiązanie gwarantuje wygodę podczas wynoszenia śmieci, eliminując obawy o nieprzyjemne zapachy czy potencjalne rozsypanie się zawartości po pojemniku zbiorczym.

Worki na odpady Paclan Expert są wykonane z wysokiej jakości polietylenu, co stanowi gwarancję ich trwałości i niezawodności. W jednej rolce znajduje się aż 150 sztuk worków o pojemności 35 litrów. Ich liczba oraz długa żywotność sprawiają, że są to worki ekonomiczne, które wystarczą na długi czas, zapewniając Ci komfort i spokój umysłu.

Materiał Polietylen (HDPE/LDPE)
KolorNiebieski
Pojemność 35 l
Wymiary50x60 cm
Sposób wiązania Uszy
Ilość sztuk1 rolka (150 worków)
Minimum logistyczne 1 rolka
RodzajWorki wiązane
Taśma ściągającaNIE

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii