lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Kod: 20-217-3
- Nowy
Torby Bio Skrobia 30x55 I'm Bio Bag 50szt
Kod: 20-217-3
Produkt chwilowo niedostępny
Reklamówki bio, cena brutto za 50szt.
Opis
Bio torba
| Materiał | Skrobia kukurydziana, ziemniaczana, sojowa |
| Kolor | Biały + nadruk |
| Szerokość | 30 cm |
| Długość | 55 cm |
| Zakładki po bokach | 7,5+7,5 cm |
| Grubość | 17 mikronów |
| Wytrzymałość | 7 kg |
| Biodegradacja | Tak |
| Czas rozkładu | do 100 dni |
| Ilość sztuk | 50 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 10 |
| Minimum logistyczne | 50 szt |
Reklamówki możesz używać do bezpośredniego kontaktu z żywnością, a materiał z którego wykonano te torby biodegradowalne, jest przepuszczalny dla pary, dzięki czemu produkty spożywcze "oddychają". Reklamówki ze skrobi posiadają certyfikat "OK COMPOST Industrial", dzięki czemu wiesz, że są kompostowalne w warunkach przemysłowych. Wyrzucasz je po prostu do brązowego pojemnika na odpady BIO.
Zalecenia:
- Bio torby należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.
- Torby biodegradowalne należy wyrzucać do brązowych kontenerów na biomasę, nie do żółtych na plastik.
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)










