lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Flaczarka PP 500ml 50szt EXP
Kod: 30-059
Produkt chwilowo niedostępny
Flaczarki plastikowe. Cena brutto za 50 szt.
Opis
Flaczarka
Flaczarka wykonana z białego polipropylenu. Idealnie nadaje się do wydawania zimnych, jak również gorących posiłków na wynos. Średnica flaczarki wynosi 155mm, wysokość 45mm, co daje łącznie pojemność 500ml. Produkt posiada wszelkie atesty, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena dotyczy 50 sztuk produktu. W kartonie zbiorczym znajduje się 40 opakowań, po 50 sztuk flaczarek w każdym.
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Kolor | Biały |
| Średnica góry | 155 mm |
| Średnica dołu | 115 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Pojemność | 500 ml |
| Mikrofalówka | Tak |
| Ilość sztuk | 50 szt. |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 40 opakowań po 50 szt. (2000 flaczarek) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (50 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
RodzajFlaczarki
-
TypTalerze plastikowe
-
MateriałPlastik
-
TworzywoPlastikowe
-
PrzeznaczenieZupa
-
KolorBiały
REUSE Łyżka duża 100szt
Serwetki jednowarstwowe 33x33 białe 500 szt
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
REUSE Pojemnik na zupę Airpac 500ml 25szt
sztuka 0.34 zł brutto
Miska okrągła Pulpa 950ml 50szt
FCS32 Pojemnik styropianowy 910ml 25szt
Pokrywka PP Airpac 115mm 25szt
REUSE Flaczarka 500ml 100szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 50szt
Wieczko transparentne do miski 460ml 29szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 400ml 125szt
FC12 Pojemnik styropianowy 340ml 25szt
Miseczka z trzciny cukrowej 350ml 125szt
REUSE Pojemnik bezbarwny na zupę Pacc 570/680ml 50szt
sztuka 0.42 zł brutto
Wieczko Pacc D 127mm 50szt
REUSE Pojemnik do zgrzewu bezbarwny P500 580ml 360szt
sztuka 0.40 zł brutto
12FL Wieczko/FC12/FC24mlecznomat 50szt
Flaczarka 350ml głęboka 100szt
Talerz głęboki (miska) z trzciny cukrowej 450ml 50szt
Zmywaki kuchenne Midi Kuchcik 10szt 459094
Torebki strunowe PE 60x80 100szt
Kubek papierowy biały 200/250ml 80mm 8oz ODR 50szt
sztuka 0.20 zł brutto
Pojemnik Hamburger większy Linpac 170szt HP6
sztuka 0.24 zł brutto
Łopatka do lodów z drewna 9,4cm 100szt 10625
Worki sanitarne 35l HDPE czarne SR 50 szt
Talerz tektura 30cm 100szt
Fontanna tortowa 18cm 1szt




























