REUSE Pojemnik do zgrzewu II-dzielny D-9510C 40szt
sztuka 0.60 zł brutto
Kod: 60-230
5 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Insert na surówkę do pojemników do zgrzewu. Cena brutto za 160 szt.
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Insert do pojemników do zgrzewu. Dzięki pojemnikowi można łatwo wyjąć surówkę przed podgrzaniem dania. W cenę wliczone jest 160 sztuk pojemników. Opakowania do tych pojemników znajdują się na karcie produktu w zakładce "Akcesoria".
| Materiał | Polistyren (PS) |
| Kolor | Biały |
| Przeznaczenie | Pojemniki do zgrzewu 9400 i 9510 |
| Długość | 95 mm |
| Szerokość | 94 mm |
| Wysokość | 41 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 160 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 8 opakowania po 160 szt. (1280 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (160 sztuk) |
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.46 zł brutto
sztuka 0.39 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.39 zł brutto
sztuka 0.34 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.34 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.51 zł brutto
sztuka 0.46 zł brutto
sztuka 0.73 zł brutto
sztuka 0.41 zł brutto
sztuka 0.41 zł brutto
sztuka 0.34 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.35 zł brutto
sztuka 0.33 zł brutto



check_circle
check_circle
