REUSE Pojemnik do zgrzewu niedzielony 1400ml W1/621D 40szt
sztuka 0.60 zł brutto
Kod: 34-717
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 1 rolkę folii
lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Opis
Wysokiej jakości, wydajna folia do zgrzewu Perfecto Peel świetnie współpracuje ze zgrzewarkami, które są nieodłączną częścią firm cateringowych i restauracji. Pozwala wygodnie i bezpiecznie zapakować pojemnik z jedzeniem na wynos. Zapewnia szczelność i zachowanie odpowiedniej temperatury.
Folia do zgrzewu Perfecto Peel posida specjalną warstwę ułatwiającą odrywanie folii od pojemnika, dzięki czemu jest ono łatwe i przyjemne w obsłudze. Folia o szerokości 18,5cm i długości 250 m wystarczy na długi czas użytkowania. Jest bezbarwna co ułatwia wydawanie posiłków i zapewnia apetyczny i estetyczny wygląd.
| Materiał | Poli(tereftalan etylenu)+ Polietylen (PET+ PE) |
| Kolor | Bezbarwny |
| Przeznaczenie | Pojemniki do zgrzewu PP |
| Szerokość | 185 mm |
| Długość szpuli | 250 m |
| Grubość | 52 my |
| Peel (łatwe odrywanie) | Tak |
| Antyfog (skraplanie pary) | Nie |
| Sugerowana temperatura zgrzewania | 140°C/1,5 sek. |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Minimum logistyczne | 1 szt. |
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.45 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
sztuka 0.34 zł brutto
sztuka 0.34 zł brutto
sztuka 0.39 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto
sztuka 0.54 zł brutto
sztuka 0.60 zł brutto
sztuka 0.49 zł brutto
sztuka 0.20 zł brutto
sztuka 0.32 zł brutto
sztuka 0.37 zł brutto

check_circle
check_circle
